Kim jesteśmy


Nasza firma pierwszą pompę ciepła zainstalowała w 2006 roku.
Od samego początku naszych usług związanych z pompami ciepła staramy się dostarczać naszym klientom fachowe i rzetelne doradztwo zgodne z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które umożliwią naszemu klientowi maksymalnie wykorzystywać pompę ciepła. Współpracujemy z różnymi producentami pomp ciepła, ale od paru lat skupiamy się tylko na produktach firmy Daikin.
Firma Daikin jako jedna z nielcznych firm spośród wszystkich dostawców pomp ciepła jest producentem, która sama tworzy wszystkie komponenty jakie są w pompie ciepła tworząc w ten sposób najwyższą technologię. Pompy ciepła marki Dikin uważane za najlepsze na rynku polskim i europejskim.

Klientom powierzającym nam instalację pompy ciepła zapewniamy: idealny dobór pompy ciepła, profesjonalne wykonanie instalacji, niskie koszty ogrzewania , natychmiastową reakcje serwisową w przypadku awarii, praktycznie bezobsługową prace urządzeń.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienie do prowadzenia wykonywania instalacji z pompami ciepła: elektryczne, energetyczne, EUCERT- tytuł Europejskiego Certyfikowanego Instalatora Pomp Ciepła, F-gazowe, wszystkie autoryzacje instalacyjne i serwisowe montowanych pomp ciepła.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do kontaktu z nami w celu umówienia się na spotkanie na budowie lub w naszym biurze. Opowiemy o wadach i zaletach pomp ciepła, cenach oraz możliwości zastosowania ich w Państwa budowanym domu.

Jesteśmy wstanie przygotować najlepiej skrojoną ofertę na rynku!.
RRI - INSTALACJE W DOMKACH
Skontaktuj się z nami
Wyceny i doradztwo

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami i składania zapytań ofertowych.
Abyśmy mogli przygotować ofertę, prosimy o przesłanie rzutów oraz przekroju budynku w formie elektronicznej na nasz adres mail. info@rri.pl i pozostawienie telefonu kontaktowego.
Nasza oferta instalacyjna

KOTŁY KONDENSACYJNE
Instalujemy kotły kondensacyjne: BROETJE
www.kotlykondensacyjne.pl

REKUPERATORY
Instalujemy rekuperatory: ZEHNDER
www.rekuperatorywarszawa.pl

OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Instalujemy systemy: TWEETOP
www.ogrzewaniepodlogowe.pl

KLIMATYZATORY
Instalujemy klimatyzatory : LG
www.klimatyzatorywarszawa.pl

CENTRALNY ODKURZACZ
Instalujemy odkurzacze: ELEKTROLUX
www.centralnyodkurzacz.pl

FOTOWOLTAIKA
Instalujemy panele: SHARP
www.fotowoltaikawarszawa.pl

CENTRALE GRZEWCZE
Instalujemy centrale: STIEBEL ELTRON
www.centralegrzewcze.pl

POMPY CIEPŁA
Instalujemy pompy ciepla: DAIKIN
www.pompaciepla.pl
Gdzie Działamy?

Pompy ciepła instalujemy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego