Wyceny

Ile kosztuje wykonanie instalacji z pompa ciepła w domku jednorodzinnym?
Z takimi najczęściej zapytaniami jakie kierowane są na nasz adres e-mail się spotykamy.

Instalacja pompy ciepła w małym domku około 120m2 to koszty min. 40 tys. złotych dla powietrznej pompy ciepła z instalacją ogrzewania podłogowego, a w przypadku gruntowych pomp ciepła jest kwota jeszcze większa.

Tak samo jak różne są oczekiwania inwestorów, tak samo różne są sposoby wykonania instalacji z pompa ciepła, oraz różne rodzaje pomp i ich sposób doboru.Aby pompy ciepła pracowała idealnie i efektywnie instalacja dolnego i górnego źródło musi spełniać pewne kryteria, których inwestorzy często nie znają.

Dodatkową możliwością pompy ciepła jest połączenie instalacyjne z rekuperatorem, który jest już standardem w nowo budowanych domach i dzięki takim instalacjom możemy chłodzić lub podgrzewać powietrze na potrzeby wentylacji lub klimatyzacji pasywnie ( prawie za darmo) i aktywnie.

Tak więc aby zaproponować idealne rozwiązanie dla naszych klientów nie wykonujemy wycen na podstawie samych zapytań na adres meil., gdzie wycena jest wykonana „na ogół szablonowo”.
Proponujemy spotkanie u nas w biurze lub bezpośrednio na budowie co jest najlepszym rozwiązaniem, gdzie można zapoznać się z budynkiem, możliwościami instalacyjnymi i oczekiwaniami klienta.
Tylko wtedy mamy ofertę na pompę ciepła.

Każdy przyjazd do klienta na budowę jest bezpłatny jak również doradztwo i wycena.

Zapraszamy do kontaktu z nami na nasz adres meil. pc@pompaciepla.pl lub kontakt tel. 781 551 605