Odwierty do pomp ciepłaJednym z lepszych sposobów ekonomicznego uzyskiwania ciepła w domu, jest wykorzystywanie gruntowych pomp ciepła, które do pełnego funkcjonowania potrzebują dolnego źródła energii, pobieranego z wnętrza ziemi. Odpowiednio bowiem przetwarzana energia w zupełności zaspakaja potrzeby mieszkańców zarówno mniejszych, jak i większych domów pod względem ogrzewania pomieszczeń i wody użytkowej, a także wentylowania i chłodzeniaNasza firma realizuje na terenie województwa mazowieckiego zarówno głębokie, jak i bardziej płytkie odwierty pod gruntowe pompy ciepła. Dysponując specjalistycznymi wiertnicami możemy zapewnić odwierty na głębokości od 85 do 120 metrów. Te bardziej płytkie odwierty polecamy szczególnie w miejscach z utrudnionym dojazdem do działki, gdzie z powodzeniem można wykorzystać właśnie mniejsze wiertnice. W takich warunkach idealnie sprawdzają się urządzenia z wymiennikiem pionowym. Są to korzystne rozwiązania stosowane na przykład na zadrzewionych posesjach bądź tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na montaż pompy.

Powierzając nam wykonanie odwiertów zapewniają Państwo sobie nie tylko gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług, ale także komfort przerzucenia na nasze barki wszystkich kwestii związanych z planowaniem i wykonaniem odwiertu. Odwierty wykonujemy bowiem kompleksowo, poczynając od projektu geologicznego (dostarczanego w czterech egzemplarzach), przez dobór materiałów (stosujemy tylko sondy firmy Muovitech), przeprowadzenie próby ciśnieniowej po montaż rozdzielaczy z zaworami i rotometrami do regulacji przepływu. Do naszych zadań należy również przygotowanie gruntu pod odwierty, a także wykonanie wszystkich niezbędnych wykopów, wymaganych na przykład do podłączenia sondy ze studnią kolektorową. Dzięki temu, że specjalizujemy się także w doborze i montażu pomp ciepła, możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi w powyższym temacie.

Ważna jest dla Państwa również końcowa cena całego projektu? W pełni to rozumiemy, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia indywidualnej, dopasowanej do potrzeb i oczekiwań wyceny odwiertów pod pompy ciepła.


Gruntowa pompa ciepła Dakin ,   Hybrydowa pompa ciepła Daikin ,   Odwierty do pomp ciepła ,   Powietrzne pompy ciepła Daikin Altherma ,   Powietrzna czy gruntowa pompa ciepła ?,
RRI - INSTALACJE W DOMKACH
Skontaktuj się z nami
Wyceny i doradztwo

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami i składania zapytań ofertowych.
Abyśmy mogli przygotować ofertę, prosimy o przesłanie rzutów oraz przekroju budynku w formie elektronicznej na nasz adres mail. info@rri.pl i pozostawienie telefonu kontaktowego.
Nasza oferta instalacyjna

KOTŁY KONDENSACYJNE
Instalujemy kotły kondensacyjne: BROETJE
www.kotlykondensacyjne.pl

REKUPERATORY
Instalujemy rekuperatory: ZEHNDER
www.rekuperatorywarszawa.pl

OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Instalujemy systemy: TWEETOP
www.ogrzewaniepodlogowe.pl

KLIMATYZATORY
Instalujemy klimatyzatory : LG
www.klimatyzatorywarszawa.pl

CENTRALNY ODKURZACZ
Instalujemy odkurzacze: ELEKTROLUX
www.centralnyodkurzacz.pl

FOTOWOLTAIKA
Instalujemy panele: SHARP
www.fotowoltaikawarszawa.pl

CENTRALE GRZEWCZE
Instalujemy centrale: STIEBEL ELTRON
www.centralegrzewcze.pl

POMPY CIEPŁA
Instalujemy pompy ciepla: DAIKIN
www.pompaciepla.pl
Gdzie Działamy?

Pompy ciepła instalujemy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego