Nasza firma pierwszą pompę ciepła zainstalowała w 2006 roku.
Od samego początku naszych usług związanych z pompami ciepła staramy się dostarczać naszym klientom fachowe i rzetelne doradztwo zgodne z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które umożliwią naszemu klientowi maksymalnie wykorzystywać pompę ciepła.

Współpracujemy z producentami pomp ciepła którzy sami tworzą najwyższą technologię i produkują pompy ciepła uważane za najlepsze na rynku polskim i europejskim.

Klientom powierzającym nam instalację pompy ciepła zapewniamy: idealny dobór pompy ciepła do potrzeb klienta, profesjonalne wykonanie instalacji, niskie koszty ogrzewania , natychmiastową reakcje serwisową w przypadku awarii, praktycznie bezobsługową prace urządzeń.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienie do prowadzenia wykonywania instalacji z pompami ciepła – elektryczne, energetyczne, EUCERT- tytuł Europejskiego Certyfikowanego Instalatora Pomp Ciepła, F-gazowe, wszystkie autoryzacje instalacyjne i serwisowe montowanych pomp ciepła.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do kontaktu z nami w celu umówienia się na spotkanie na budowie lub w naszym biurze. Opowiemy o wadach i zaletach pomp ciepła, cenach oraz możliwości zastosowania ich w Państwa budowanym domu.

Jesteśmy wstanie przygotować najlepiej skrojoną ofertę na rynku!.