Oferta naszych usługJeśli szukają Państwo ekonomicznego, ekologicznego, a zarazem wydajnego źródła ciepła, to z pewnością są Państwo na właściwej stronie. Gruntowe, powietrzne, montowane w domu, jak i na zewnątrz pompy ciepła są bowiem idealnym źródłem energii, dla tych, co chcą oszczędzać, nie boją się postępu i nowoczesnych rozwiązań, a do tego lubią komfort i wygodę. To wszystko łączą w sobie pompy ciepła, które z powodzeniem, szybko i solidnie zamontujemy u Państwa w domu.

Jaka pompa ciepła jest dla Państwa najodpowiedniejsza?
Coraz większe zainteresowanie tym praktycznym i nowoczesnym urządzeniem, powoduje, że na rynku dostępnych jest wiele modeli, jak i wielu producentów. Dlatego, że chcemy Państwu oferować najwyższą jakość, popartą zarówno liczbami, jak i faktami, zdecydowaliśmy się na współpracę z japońskim producentem pomp ciepła Daikin, który w tej dziedzinie zapewnia optymalne rozwiązania. Od dobrania odpowiedniego modelu pompy wiele zależy, przede wszystkim to czy będzie ona faktycznie odznaczać się niskimi rachunkami za eksploatację bądź czy jej praca nie będzie przeszkadzać w codziennych czynnościach, czy podczas snu. Dlatego pod tym względem warto zdać się na naszą wiedzę i bogaty warsztat doświadczeń. Po zapoznaniu się z docelowym miejscem montażu pompy pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie. Wyjaśnimy różnicę między pompą gruntową a powietrzną, uzasadnimy, która dla Państwa będzie lepsza i dlaczego.

Gdzie instalujemy pompy?
Do tej pory dla instalowania centralnego ogrzewania starego typu, trzeba było przeznaczać sporo miejsca mieszkalnego na kotłownię, gdzie przeważnie stał piec i przechowywany był materiał opałowy. Dziś by cieszyć się wysokim komfortem grzewczym i łatwą w obsłudze instalacją, nie trzeba na ten cel tracić zbyt wiele powierzchni mieszkalnej. Pompy ciepła możemy bowiem ustawić tak samo na zewnątrz, jak i wewnątrz (najczęściej, gdy pompę wykorzystujemy do obsługi całej centrali grzewczej, przeznaczonej także do wentylowania i chłodzenia pomieszczeń) w domu. Wiele osób jest też zdania, iż pompy ciepła, ze względu na swoją nowoczesną technologię, sprawdzają się jedynie w nowoczesnym budownictwie. Nic jednak bardziej mylnego. Z powodzeniem zainstalujemy również pompy ciepła w starszych budynkach, gdzie funkcjonują jeszcze kaloryfery i kocioł grzewczy. Mamy świadomość, z jakimi kosztami wiąże się zmiana systemu ogrzewania. Podpowiemy więc, jak wykorzystać grzejnii, by bez zbytecznych nakładów i poważniejszych remontów cieszyć się niskim kosztem eksploatacyjnym i funkcjonalnością pompy ciepła. Takie urządzenia charakteryzują się też różną mocą, dlatego są idealne nie tylko do mniejszych domków typu jednorodzinnego, ale także do większych obiektów mieszkalnych. przemysłowych czy również użytku publicznego.

Co oferujemy w tym zakresie?
Naszą wiedzą, jak i doświadczeniem w zakresie montażu pomp ciepła chcemy podzielić się z Państwem od samego początku, czyli już od planowania i projektowania samej instalacji. Uzyskamy w ten sposób pewność, że po zakończonych pracach będą Państwo w pełnych 100% zadowoleni z efektów i przeprowadzonych przez nas realizacji. Wykonamy niezbędne pomiary, testy i sporządzimy projekty instalacji. Pompę ciepła najlepiej montować jeszcze w trakcie budowy domu, dlatego również prowadzimy wszelkie rozmowy z kierownikiem budowy czy architektem. Wystarczy więc, że pozwolą nam Państwo w pełni działać, a my w ramach własnych kompetencji i specjalizacji wykonamy wszelkie prace w Państwa domu.

Jeżeli chcą Państwo poznać naszą ofertę cenową to zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 501 51 21 21
lub na adres mail: info@rri.pl

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług instalacyjnych.


Gruntowa pompa ciepła Dakin ,   Hybrydowa pompa ciepła Daikin ,   Odwierty do pomp ciepła ,   Powietrzne pompy ciepła Daikin Altherma ,   Powietrzna czy gruntowa pompa ciepła ?,
RRI - INSTALACJE W DOMKACH
Skontaktuj się z nami
Wyceny i doradztwo

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami i składania zapytań ofertowych.
Abyśmy mogli przygotować ofertę, prosimy o przesłanie rzutów oraz przekroju budynku w formie elektronicznej na nasz adres mail. info@rri.pl i pozostawienie telefonu kontaktowego.
Nasza oferta instalacyjna

KOTŁY KONDENSACYJNE
Instalujemy kotły kondensacyjne: BROETJE
www.kotlykondensacyjne.pl

REKUPERATORY
Instalujemy rekuperatory: ZEHNDER
www.rekuperatorywarszawa.pl

OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Instalujemy systemy: TWEETOP
www.ogrzewaniepodlogowe.pl

KLIMATYZATORY
Instalujemy klimatyzatory : LG
www.klimatyzatorywarszawa.pl

CENTRALNY ODKURZACZ
Instalujemy odkurzacze: ELEKTROLUX
www.centralnyodkurzacz.pl

FOTOWOLTAIKA
Instalujemy panele: SHARP
www.fotowoltaikawarszawa.pl

CENTRALE GRZEWCZE
Instalujemy centrale: STIEBEL ELTRON
www.centralegrzewcze.pl

POMPY CIEPŁA
Instalujemy pompy ciepla: DAIKIN
www.pompaciepla.pl
Gdzie Działamy?

Pompy ciepła instalujemy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego